Hakkımızda

Onur Öngün başkanlığında 2014 yılında kurulan ONURSAL Gayrimenkul Geliştirme AŞ, gayrimenkul geliştirme faaliyetlerinin yanında inşaat, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri sunuyor.

 

Ankara’nın önde gelen genç iş adamları arasında yer alan Öngün’ün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu ONURSAL Gayrimenkul AŞ, 2014 yılından bu yana ‘profesyonel gayrimenkul danışmanlığı’ ile Başkent’te yeni yaşam merkezlerinin ortaya çıkmasında rol oynuyor.

 

ABD ve Avrupa gibi gelişmiş ülkelerde en önemli sektörler arasında yer alan gayrimenkul yatırım uzmanlığının Türkiye’de gelişmesinde öncü olan ONURSAL Gayrimenkul AŞ, yatırımcıları en doğrusuna yönlendirme konusundaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor…

“Dürüst ve kaliteli hizmet felsefesini benimsemiş, tecrübeli kadromuzla sizlere her zaman en iyiyi vaad ediyoruz.”
Onur Öngün

Gayrimenkulunüzü Değerlendirelim…

Her türlü gayrimenkulunüz için size en kısa sürede, en uygun fiyatı belirleyelim.

Hizmetlerimiz

Gayrimenkuller ile ilgili projeler yapılması, arazilerin değerlendirilmesi, mevcut projelerin geliştirilmesi faaliyetlerini sürdürmektir.

Gayrimenkulün sadece operasyonel olarak değil, finansal anlamda da yönetimini hedeflemekte ve bunun için sadece varlığın dinamiklerini değil, içinde bulunduğu piyasanın ve global finansal piyasaların etkilerinin de irdelenmesini zorunlu kılmaktadır.

Satış ya da kiralama, pazarlama, mükemmel bir yönetim anlayışı, araştırma, finansal analizler, raporlama, teknik ve hukuki prosedürlerden oluşan bir bütündür.

Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimizle; gayrimenkul sahiplerine, kullanıcılarına, yatırımcılarına, proje geliştiricilerine, şirketlere, finans kuruluşlarına, kamu ve özel sektör kurumlarına güncel çözümler sağlayabilmek asıl amacımızdır.

Haberler

Videolarımız