Onursal Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün

Türkiye’nin en önemli gayrimenkul danışmanlık firmalarından biri olan Onursal Gayrimenkul’ün Yönetim Kurulu Başkanı Onur Öngün, 1987 yılında Ankara’da doğdu.

 

Eğitim hayatının ardından genç yaşta iş dünyasında önemli yer edinecek adımlar atan Öngün, başkentin son yıllarda sergilediği yükselişte en önemli isimlerden biri oldu. Ankara’nın özellikle 2000’li yıllardan bu yana yaşadığı kentsel değişim ve yaşam alanlarındaki dönüşümde en etkin işadamlarından olan Öngün, kentin marka projelere ev sahipliği yapmasında kilometre taşlarından biri haline geldi.

 

Alanında sahip olduğu bilgi ve edindiği tecrübeleri geçtiğimiz yıl Onursal Gayrimenkul çatısı altında daha geniş alanlara taşımayı başaran Onur Öngün, firmanın geliştirme faaliyetlerinin dışında inşaat, danışmanlık ve müşavirlik hizmetleri sunan bir yapıda hizmet vermesini sağladı.

 

Ankara’nın en önemli genç işadamlarından biri olan ve hizmet verdiği alandaki hakimiyetiyle dikkatleri çeken Onur Öngün, sadece yurt içinde değil, Rusya, Ukrayna, Almanya, İngiltere, Katar, Irak, Çin ve Suudi Arabistan gibi ülkelerden gelen yabancı yatırımcılara da danışmanlık yapıyor.

 

İş hayatında imza attığı başarıları sosyal sorumluluk alanına da taşımakta kararlı olan Öngün, bu kapsamda geçtiğimiz günlerde Onur Öngün Sağlık ve Eğitim Vakfı’nı (ONURSEV) hayata geçirerek ihtiyaç sahibi kişilere ve gençlerin eğitim masraflarına katkı sağlayabilme hayalini gerçeğe dönüştürdü.

 

“Doğru yönetim, doğru yatırım” sloganıyla hizmet veren Onursal Gayrimenkul’ün alanında her zaman en iyi ve en öncü firmalardan biri olması için çalışmalarını sürdüren Onur Öngün, doğup, büyüdüğü kent olan Ankara’da sektöre yön vermeye devam ediyor.